Úvod

Využijte slevy až 17% na betonové výrobky firmy Presbeton v jejich aktuálním akčním letáku. Platí v období 20.3. – 30.4. 2023.

Letak ČR_Jarní inspirace_2023

V prodeji je již cibule sázečka – bílá, červená, žlutá a šalotka, sazenice kedluben 4,5,-/ks, bylinek a jahod. Dále máme v nabídce ovocné keře a stromky: borůvky, arónie, mirabelky, jostu, maliníky, ostružinu a další.

Přijímáme objednávky na sazenice roubovaných vodních melounů.

Sádrová omítka GP1 25kg za 145,-/ks.

Dřevěné brikety na topení

Omítka jádrová 30kg za 128/ks

Dárkové poukazy

Udělejte svým blízkým radost Smile. Využijte naší nabídky dárkových poukazů.

Možnost zakoupit přímo na prodejně nebo přes náš e-shop ZDE

Historie

Firma Jiří Návrat vznikla roku 1990, kdy byla zaměřena spíše na stavební činnost, obkládání či zednické práce. Práce probíhaly jak na rodinných domcích tak na větších stavbách jako jsou například hotel Koruna v Opavě nebo rehabilitační ústav v Hrabyni.

sidlo

Tato činnost probíhala až do roku 1998, kdy byla otevřena prodejna

Stavebniny Jiří Návrat. Ze začátku se jednalo o malou firmu, která si však postupem času získala své věrné zákazníky a dobrou pověst nejen ve svém okolí.
Nyní firma zajišťuje i dodávku přímo k Vám domů a to buď kamionovou dopravou při dostatečně velkých objednávkách nebo jejím vlastním nákladním autem značky DAF při paletovém odběru (platí pouze pro zboží zakoupené v naší firmě). Služby stavebnin jdou s dobou a neustále se zkvalitňují.
Roku 2009 přibyla ke stavebninám i sběrna surovin specializující se na železo a barevné kovy.
V této chvíli má firma 2 zaměstnance a několik sezónních brigádníků, kteří Vás rádi a vždy s úsměvem obslouží.